fbpx
Štvou vás ceny energií?

CHCETE ZA ENERGIE PLATIT MÉNĚ?

Ceny energií vzrostly prakticky na dvojnásobek, není se tedy čemu divit, že nejedna domácnost tento nárůst silně pocítila, možná patříte mezi ně. Situace je taková, že nyní platíte za energie o 25-50 tis. Kč ročně víc, než jste byli zvyklí.

Přitom možnosti, jak neplatit tolik, leží před vámi.

SPOČÍTEJTE SI, KOLIK UŠETŘÍTE..

Jak na to?

Jednou z možností je doufat v lepší zítřky a čekat, že se situace na trhu zlepší.

A nebo můžete vzít osud do svých rukou a ušetřit díky tomu desítky tisíc korun ročně. Nejsnazší je využít alternativních zdrojů energie, díky kterým budete na vysoké faktury za energie vzpomínat s úsměvem.

Možná si říkáte, že je to náročné na realizaci. Realita je ovšem taková, že alternativní energie nikdy nebyly tak dostupné, jako jsou právě teď.

Za 5 let díky nim můžete mít nové auto, novou fasádu, nebo luxusní dovolenou a spoustu zážitků, které jste si díky obřím cenám za energie nemohli dovolit.

Nemluvě o tom, že inflace je tak vysoká, že pokud máte na účte 500 tis. korun, které leží ladem, je to jako kdybyste ročně vyhodili z okna 75-100 tis. Kč. A jestli vám na účte leží milion, vyhazujete ročně až 200 000 Kč!! (je to vidět dennodenně např. při nákupu potravin – před rokem jste za 1500 Kč měli plný košík, dnes za stejnou částku naplníte sotva jednu nebo dvě igelitky)

Přitom tyto peníze nemusíte vyhazovat, ale navíc je můžete bezpečně zhodnotit investicí do fotovoltaiky. Zvýšíte hodnotu vaší nemovitosti, ušetříte na energiích a navíc vyděláte na nadbytku vyrobené energie. Sečteno podtrženo, jde o statisíce ročně. Chcete ročně o tyto peníze přicházet, nebo potěšit svojí peněženku i rodinu?

Pokud máte rodinný dům nebo jinou vlastní nemovitost, nechte si ZDARMA spočítat, kolik ušetříte a kolik můžete vydělat.

Zadejte nám své jméno, telefon a okres, ve kterém bydlíte a do 2 dnů se nám ozve specialista, který vám poví, jak nevyhazovat desetitisíce z okna.