fbpx

Snížení ceny za energie? Díky novým technologiím ano!

Energetické řešení budoucnosti!
Pomáháme snižovat Vaše ceny za energie již několik let

Snížení ceny za energie? Díky novým technologiím ano!

Energetické řešení budoucnosti!
Pomáháme snižovat Vaše ceny za energie již několik let

Již jsme ušetřili našim klientům

0 +

českých korun

O nás

Pomůžeme Vám ušetřit

Zajišťujeme pro Vás komplexní poradenství a síť spolehlivých dodavatelů energií, které společně zefektivní energetickou úsporu.

Jak to funguje?

Pomáháme Vám ušetřit na výdajích za energie. Instalací novějších technologií, odborným poradenstvím a především znalostí trhu s energiemi.

Naše služby

Nabízíme komplexní služby v oboru energií

Platby za Vaši elektřinu a plyn jsou naše starost! Získejte energii a peníze pro sebe a své koníčky díky

ENERGII VŠEM!

Elektřina

Platíte příliš mnoho za elektřinu? Už nemusíte, pošlete nám nezávaznou poptávku a my pro Vás vytvoříme individuální nabídku.

Plyn

Platíte příliš mnoho za plyn? Nyní už nemusíte, pošlete nám nezávaznou poptávku a my přímo pro Vás vytvoříme individuální nabídku.

Fotovoltaika

Máte rodinný domek či firmu? A víte, že i střecha Vám dokáže vydělat a ušetřit na energiích? Nyní dokonce s 50% příspěvkem od státu!

Solární kolektory

Instalací solárních kolektorů ušetříte až 75 % nákladů spojených s přípravou teplé vody a ušetříte 25 – 40 % nákladů spojených s vytápěním.

Tepelná čerpadla

Máte zájem o ekologičtější vytápění objektu? Potom věřte, že tepelné čerpadlo splní všechny Vaše očekávání, nyní navíc s dotací od státu!

Inženýring a přípravná řízení

Poskytujeme kompletní servis pro rodinné domy a firmy. Každý projekt řešíme individuálně s cílem maximálně vyhovět požadavkům a nárokům klienta.
CHCI NOVÉ ENERGETICKÉ ŘEŠENÍ budoucnosti

Neváhejte a vyplňte NEzávaznou poptávku

pROČ SI ZVOLIT NÁS?

Již několik let v energetickém světě

Za dobu naší existence se nám podařilo získat spoustu zkušeností a kontaktů z tohoto odvětví, a právě proto jsme schopni zajistit pro Vás tu nejlepší cenu energií na trhu!

Dotace

Veškeré dotace vyřídíme za Vás. Vy nám dáte pouze pokyn a vše potřebné vyřídíme my.

Rozumíme tomu, co děláme

Pohybujeme se v tomto odvětví již několik let a dbáme na Vaší spokojenost a kvalitu služeb, která je klíčem k úspěšné spolupráci.

24/7 Podpora

Nevíte si rady? Obraťte se na nás! A my Vám ochotně pomůžeme.

Osobní přístup

Každého z Vás vnímáme jako jedinečnou osobu s individuálními potřebami. Právě proto je naším cílem najít pro Vás to nejlepší řešení!

Energetický audit

Chcete zjistit, jak jste na tom se svou cenou za energie? My Vám to zjistíme a zároveň Vám zařídíme efektivní úsporu peněz.

Nové technologie

Společně si ukážeme, kde a jak můžete ušetřit při spotřebě energií. Od namontování LED žárovek až po instalaci fotovoltaických panelů a tepelných čerpadel.

Energetické novinky

Veškeré novinky z energetického trhu!

Fotovoltaika

Vyplatí se pořídit si fotovoltaiku?

S aktualizovanými podmínkami pro získávání dotací na fotovoltaické systémy od Státního fondu životního prostředí se znovu rozvíjí debata o výhodnosti investic do fotovoltaiky. Investice do

číst více